Yhteystiedot

Marvea Oy

  • Suupantie 6 C 2, 33960 Pirkkala

  • +358 44 335 1139

  • toimisto@marvea.fi

Laskutustiedot

Ota meihin yhteyttä

Onko sinulla kysyttävää? Käsittelemme saapuneet viestit viimeistään seuraavan työpäivän aikana.

Lue tietosuojaseloste

Miikka Routama
Toimitusjohtaja
+358 44 751 0291
miikka.routama@marvea.fi

Leon Kärnä
Varatoimitusjohtaja
+358 44 421 0404
leon.karna@marvea.fi

Harri Kiviranta
Hankekehitysjohtaja
+358 44 335 1139
harri.kiviranta@marvea.fi

Antti Yliaho
Tuotantojohtaja
+358 50 310 0756
antti.yliaho@marvea.fi

Mira Ylhäinen
Talousjohtaja
+358 44 751 0675
mira.ylhainen@marvea.fi

Tommi Humala
Vastaava työnjohtaja
+358 40 658 2441
tommi.humala@marvea.fi

Eero Lehtinen
Vastaava työnjohtaja
+358 50 352 9929
eero.lehtinen@marvea.fi

Mari Hämäläinen
Työnjohtaja
+358 50 322 4505 
mari.hamalainen@marvea.fi

Aleksi Harmainen
Hankekehityspäällikkö
+358 40 751 3170
aleksi.harmainen@marvea.fi

Marvea Oy

Suupantie 6 C 2, 33960 Pirkkala
+358 44 335 1139
toimisto@marvea.fi

Laskutustiedot

Ota meihin yhteyttä

Onko sinulla kysyttävää? Käsittelemme saapuneet viestit viimeistään seuraavan työpäivän aikana.

Lue tietosuojaseloste

Tommi Humala
Vastaava työnjohtaja
+358 40 658 2441
tommi.humala@marvea.fi

Eero Lehtinen
Vastaava työnjohtaja
+358 50 352 9929
eero.lehtinen@marvea.fi

Mari Hämäläinen
Työnjohtaja
+358 50 322 4505 
mari.hamalainen@marvea.fi

Aleksi Harmainen
Hankekehityspäällikkö
+358 40 751 3170
aleksi.harmainen@marvea.fi

Miikka Routama
Toimitusjohtaja
+358 44 751 0291
miikka.routama@marvea.fi

Leon Kärnä
Varatoimitusjohtaja
+358 44 421 0404
leon.karna@marvea.fi

Harri Kiviranta
Hankekehitysjohtaja
+358 44 335 1139
harri.kiviranta@marvea.fi

Antti Yliaho
Tuotantojohtaja
+358 50 310 0756
antti.yliaho@marvea.fi

Mira Ylhäinen
Talousjohtaja
+358 44 751 0675
mira.ylhainen@marvea.fi

Haluatko myydä tonttisi?

Soita meille – Autamme mielellämme.

Logo

Suupantie 6 C 2, 33960 Pirkkala
+358 44 335 1139
toimisto@marvea.fi